Magic 7 deel 3 - Het beest is terug

Cover Afbeelding

Magic 7 deel 3
Het beest is terug
Prijs: € 7.15
Uitgever: Dupuis

Week 14, april 2017

Tekeningen: Quattrocchi
Scenario: Toussaint, Kid
Genre: Magië, Avontuur

ISBN: 978-9-03143-518-0

In deel 3 heeft Leo maar één doel voor ogen: de zevende magiër vinden! Dankzij Alice, de helderziende, weet Leo dat hij op zoek is naar iemand die hij ooit al ontmoet heeft en die waarschijnlijk hetzelfde teken draagt als Leo en de andere vijf magiërs. Sterker nog, volgens de voorspelling van Alice zal een van hen de tovenaar volgende woensdag ontmoeten. Het is een race tegen de klok wanneer de stad geteisterd wordt door een afschuwelijk gigantisch beest dat de stad en alles in zijn weg vernietigd ... En de Magic 7 kunnen niets doen tenzij ze voltallig zijn. Fantasyreeks over zeven tieners met bovennatuurlijke gaven, voor de fans van Harry Potter, Ben 10. Scenario door Toussaint (Holly Ann) en tekeningen van Quattrocchi (werkte als freelancer voor Disney en Marvel Comics).

Bestel dit stripboek

Geen Recensies

Voor dit artikel zijn nog geen recensies ingevoerd. Wilt u de eerste zijn om uw mening te geven? Klik dan hier om een recensie te schrijven.

Welkom

U kunt uzelf aanmelden met bovenstaande velden. Of een nieuw profiel aanmaken onder de knop "profiel".

Wachtwoord vergeten? klik hier

Uw winkelwagen is nog leeg

Uw Zoeklijst

Comic Stripshop biedt u de mogelijkheid op de hoogte gehouden te worden bij het verschijnen van nieuwe, door u geselecteerde, albums. Voor deze dienst dient u ingelogd te zijn. Gebruik de velden hierboven indien u al een klantprofiel heeft, of registreer uzelf.

Meer info

 




Series op Alfabet

Een alfabetische index van alle leverbare series

a - b - c - d - e - f - g - h - i - j - k - l - m - n - o - p - q - r - s - t - u - v - w - x - y - z - cijfers

Auteurs op Alfabet

Een alfabetische index van striptekenaars en schrijvers.

a - b - c - d - e - f - g - h - i - j - k - l - m - n - o - p - q - r - s - t - u - v - w - x - y - z

10 van de Nieuwsten

De zonderlinge mummie

[ Cover Afbeelding ]
Tom Tempo
Deel 5

De schipbreukelingen

[ Cover Afbeelding ]
Tom Tempo
Deel 6

De formule van Kortbaard

[ Cover Afbeelding ]
Tom Tempo
Deel 1

De vermiste rockzanger

[ Cover Afbeelding ]
Tom Tempo
Deel 11

De witte raaf

[ Cover Afbeelding ]
Tom Tempo
Deel 8

Avonturen van Australië

[ Cover Afbeelding ]
Tom Tempo
Deel 4

De schat van Gork

[ Cover Afbeelding ]
Tom Tempo
Deel 3

S.O.S. op Pluturnus

[ Cover Afbeelding ]
Tom Tempo
Deel 10

Het stille gevaar

[ Cover Afbeelding ]
Tom Tempo
Deel 7

De helse tocht

[ Cover Afbeelding ]
Tom Tempo
Deel 9